Corona Virüs Hakkında Bilgilendirme (COVID-19)

Yayınlanma Tarihi: 11/05/2020
Yanınızdayız. 
 
Tüm müşterilerimizin içinde bulunduğumuz durumdan en az etkilenmesi için üstümüze düşen sorumluluğu yerine getirmek için buradayız. 
 
Çalışanlarımızı ve müşterilerimizin sağlığı her şeyden daha çok önemli. Corona Virüs (COVID-19) tedbirlerimizle yola devam ediyoruz. 
 
-Covid-19 ile ilgili Dünya Sağlık Örgütü ve ulusal sağlık kurumlarından gelen bilgi ve rehberleri dikkatle takip ediyor ve tüm tavsiyelerini titizlikle uygulamaya alıyoruz. 
 
-Tüm ofislerimiz dezenfekte edilmiş olup tüm çalışanlarımıza alınması gereken önlemler ile ilgili gereken bilgilendirme yapılmıştır. 
 
-Araçlarımızın iç ve dış temizlik prosedürlerini hassasiyetle uygulamaya devam ediyoruz. Bu süre zarfında, bu prosedürler her zamankinden daha büyük titizlikle gerçekleştirilmektedir. 
 
-Araçlarımız, her kira dönüşü sizin için temizliyor ve el ile temas edilen tüm iç aksamları (direksiyon simidi, vites topuzu, ön ve orta konsol, kapı açma kolları vb.) sizlere teslim edilmeden önce dezenfekte ediyoruz. 
 
-Tüm ofislerimize, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için el dezenfektanları yerleştirdik. Buna ek olarak, müşterilerimizin kullanımı için tüm araçlarımıza el dezenfektanı bulunmaktadır. 
 
-Ofislerimize gelmek istemediğiniz durumlarda sizi anlayışla karşılıyoruz. Dilerseniz aracınızı ücretsiz olarak, talep ettiğiniz yere getirip yine oradan teslim alıyoruz. 
 
-Toplu taşıma ya da uçakla seyahat etmek yerine araç kiralamak istediğinizde size hareket özgürlüğü sağlamak istiyoruz bu yüzden kilometre sınırlamalarımızı kaldırıyoruz. 
 
-Şehir içinde aracınızı dilediğiniz kurumsal ofisten teslim alıp bir başkasına bırakmanızı sağlıyoruz. Bunun için ekstra bir bedel almıyoruz. 
 
Rezervasyon değişikliği / iptali
Seyahat planlarınızda oluşabilecek değişiklikler için sizlere yardımcı olmayı hedefliyoruz. Dilerseniz rezervasyonunuzu açığa alma, erteleme veya iptal etme opsiyonu sunuyoruz. Taleplerinizi bizimle 7 gün 24 saat hizmet veren müşteri iletişim merkezi telefon numaramız 0850 885 2 216 no'lu telefon ile iletebilirsiniz. Rezervasyonunuzu aracı bir firma üzerinden rezervasyon yaptıysanız, değişiklik veya iptal talepleriniz için onlarla iletişime geçmenizi öneririz. 
 
Hizmet verdiğimiz tüm noktalarda hem müşterilerimizin hem çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliğini korumak için gereken önlemleri almaya devam edeceğimizi tekrar iletmek isteriz. 
 
Sağlıklı günler dileriz.

Son Haberler

Kiralık BMW Z4

Kiralık Bmw Z4 aracımız için tek gün kiralama yapabilirsiniz. İstanbul avrupa ve istanbul anadolu yakasına...

Devamını oku

Aracımı kurumsal firmaya kiraya vermek istiyorum

Aracımı Kiraya Vermek İstiyorum Sözleşme - Mp Filo Mp Filo - Ozat Oto San. Tiç. Ltd. Şti. Güvencesi ...

Devamını oku

7 Gün 24 Saat Açık Rentacar

Mp Filo Rentacar Günlük Araç kiralama Hizmetlerini 7 gün 24 Saat araç kiralayabileveginiz ...

Devamını oku

Corona Virüs Hakkında Bilgilendirme (COVID-19)

Yanınızdayız.    Tüm müşterilerimizin içinde bulunduğumuz durumdan en az etkilenmesi i&cce...

Devamını oku

İGA Rentacar

Istanbul Grand Airport (İGA) tanımının kısaltması olarak kullanılıyor. İGA için Türkçe ifa...

Devamını oku

ARAÇ FİLOSU En uygun fiyatlarla en kaliteli araç kiralama hizmeti!

ÜYELİK İŞLEMLERİ Hemen ücretsiz üye olun, rezervasyon takibini kolayca yapın!

EKSTRA SEÇENEKLER Rezervasyonun ekstraları ile sürüşünüzü kolay ve güvenli yapın!

BİZE ULAŞIN Her türlü soru ve sorununuz için bize hemen ulaşabilirsiniz!

https://www.mpfilo.com/ © 2020 - Tüm Hakları Saklıdır -
Doğrulama: f117e469a60a6057